Deri Etiket

Deri etiket; beden bilgileri, marka bilgileri, kumaş türü hakkında bilgiler, yıkama özellikleri ve kullanma talimatları gibi bilgilerin yer aldığı karton etiket modelleri ürünlerin üzerine ip, kurdele ya da plastik sicimle eklene bildiğinden ürünler üzerindeki deformasyonu en aza indirmesi yönüyle sıklıkla tercih edilmektedir. Deri etiket derinin üzerine baskı yapılarak elde edilen bir etiket türüdür.

Hakiki deri üzerine, baskılama teknikleri kullanılarak ortaya çıkarılmış olan etiket çeşididir. Lazer, yaldız, yakma ve frekans tekniklerin kullanılarak hazırlanırlar.
Deri etiket fiyatları birçok faktöre dayalı olarak farklılık göstermekle birlikte tekstil deri etiketler düşünüldüğünde sıklıkla kullanılan bir sektördür.

Neden Deri Etiket?

Profesyonel bir işlemle harika görünümler kazanabilirsiniz.

Deri etiket işlemleriniz için profesyonel etiket çözümü sunan bizleri tercih etmek isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Deri Etiket Modelleri

Özak Etiket olarak deri etiket modellerini, yaptığımız farklı tasarımlar ile müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. İmalatımız içerisinde aşağıda adı geçen tüm deri etiket modelleri mevcuttur. Ayrıca üretimin tarafımızdan gerçekleşmesi, müşterilerimiz için hem fiyat hem de tedarik açısından kolaylık sağlıyor.

Başlıca deri etiket modelleri;

  • Frekans baskı deri etiket
  • Varak baskı deri etiket
  • Serigrafi baskı deri etiket
  • Metalli deri etiket
  • Yakma deri etiket
  • Kabartmalı deri etiket
  • Suni deri etiket

Diğer deri etiket modellerini görmek için tıklayınız.

Deri etiket modelleri değişik yaklaşımların ortaya çıkmasıyla hızlıca artmaya başladı.

Hali hazırda bütün tekstil sektöründe kullanılan bu deri etiketler, uzun yıllarca popülerliğini kaybetmeden kullanılmaya devam edecek…

Özak Etiket sizlerin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunmak için elinden geleni yapmaktan hiç bir zaman çekinmez.

Detaylı bilgi için iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın