Karakoyunlu Etiket Firması Özak Etiket +90 532 707 08 09

Özak etiket Karakoyunlu etiket firması hizmetlerimizi sizlere en iyi şekilde ulaştırmaktayız. Firmamız etiket imalatı konusunda uzman personel ve grafikerleri sayesinde mail ve Whatsapp’dan bizlere yaptırmak istediğiniz etiketi ulaştırdığınız taktirde fiyatlama ve üretim termin mutabakatımızdan sonra ilk ödeme ile hemen işe başlamaktayız.

Özak etiket olarak deri etiket, kot etiket, suni deri etiket, jakron etiket, deri kemer, üst grup etiket, deri tekstil aksesuar, dokuma etiket, karton etiket, kauçuk etiket imalatı yapmaktayız.

Özak Etiket olarak hakiki ve suni deri üzerine, baskı teknikleri uygulayarak deri etiket imalatı yapmaktayız. Yakma, gofre, yaldız, frekans, serigraf ve lazer kazıma tekniklerini kullanılarak hazırlanan bu etiketleri zamak gibi çeşitli materyallerle de zenginleştirmekteyiz.

Deri Etiket sektörünün lider kuruluşlarından biri olan Özak Etiket; gerçek deri, jakron ve suni deri materyaller kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Fiyatlarımızla, kalitemiz ve hizmetimizle iddialıyız. Tasarım ekibimiz etiket desen ve numunelerini hızlı bir şekilde hazırlamaktadır. Kullandığımız materyaller istenen testlerden geçecek şekilde hazırlanmaktadır. Deri etiket, Jakron ve Suni deri konusunda daha fazla bilgi almak ve yaptığımız çalışmalardan örnekler görmek için aşağıdaki ilgili görsellere tıklayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde tecrübeli müşteri temsilcisi ekibimizin size en iyi hizmeti sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Hemen Arayın