İstinye Deri Etiket Üreticisi +90 532 707 08 09

Özak etiket olarak İstanbul’da 20 yılı aşkın tecrübemizle kurduğumuz makine parkuru ve altyapı ile uzman çalışanlarımızın tecrübesini birleştirerek İstinye deri etiket üretimi ihtiyaçlarınızı iletişim kanallarımızdan (info@ozaketiket.com /+90 532 707 08 09) bizlere ulaştığınız zaman Türkiye’nin her yerine fiyatta anlaştığımız taktirde deri etiket üretimi yapmaktayız.

Deri etiket; beden bilgileri, marka bilgileri, kumaş türü hakkında bilgiler, yıkama özellikleri ve kullanma talimatları gibi bilgilerin içerisinde bulunduğu karton etiket modelleri ürünlerin üzerine ip, kurdele ya da plastik sicimle eklenebildiğinden ürünler üzerindeki bozulmayı en aza düşürme yönüyle daha fazla talep görmektedir. Hakiki deri üzerine, baskılama yöntemleri kullanılarak ortaya koyulmuş olan etiket türüdür. Lazer, yaldız, yakma ve frekans tekniklerin kullanılarak hazırlanırlar.

Deri etiket farklı bir uzmanlık gerektiren etiket türlerinden biridir. Bu etiket türünün hem tasarım aşaması hem de üretim aşaması büyük bir işçilik ile yürütülmelidir, aksi halde ortaya çıkan sonuçlar beklenilen seviyenin altında olur.

Deri etiket fiyatları birçok sebeplere göre değişiklik göstermekle birlikte tekstil deri etiketler düşünüldüğünde çoğunlukla kullanılan bir sektördür.

Neden Deri Etiket Tercih Edilmelidir?

Deri etiket, deri malzeme üzerine farklı baskı alternatifi uygulanarak elde edilmektedir. Çoğunlukla jean ve çantalarda marka etiketi olarak kullanılan deri etiketler, son zamanlarda aksesuar olarak da kıyafet üzerinde kullanılmaktadır. Deri etiketlerimizi sıcak ve soğuk baskı teknikleri kullanarak; suni, jakron, gerçek ve organik deri seçenekleri ile üretmekteyiz. Bunun yanı sıra, deri üzeri serigraf baskı tekniği de uygulamaktayız. Müşterilerimizden gelen istek üzerine metal aksesuarlı deri etiket üretimi de gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel bir işlemle çok daha şık görünümler elde edebilirsiniz. Deri etiket işlemleriniz için profesyonel etiket çözümü sunan Özak Etiketi tercih etmek isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere irtibata geçebilirsiniz.

Etiketin her kategorisinde uzmanlaşan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere de diğer kıymetli müşterilerimiz gibi memnun edecek ve markanızı ön planda tutacaktır.

Özak Etiket olarak hakiki ve suni deri üzerine, baskı teknikleri uygulayarak deri etiket imalatı yapmaktayız. Yakma, gofre, yaldız, frekans, serigraf ve lazer kazıma tekniklerini kullanılarak hazırlanan bu etiketleri zamak gibi çeşitli materyallerle de zenginleştirmekteyiz.

Deri Etiket sektörünün lider kuruluşlarından biri olan Özak Etiket; gerçek deri, jakron ve suni deri materyaller kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Fiyatlarımızla, kalitemiz ve hizmetimizle iddialıyız. Tasarım ekibimiz etiket desen ve numunelerini hızlı bir şekilde hazırlamaktadır. Kullandığımız materyaller istenen testlerden geçecek şekilde hazırlanmaktadır. Deri etiket, Jakron ve Suni deri konusunda daha fazla bilgi almak ve yaptığımız çalışmalardan örnekler görmek için aşağıdaki ilgili görsellere tıklayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde tecrübeli müşteri temsilcisi ekibimizin size en iyi hizmeti sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Sahip olduğumuz uzman ekibimiz ile firmanızın ihtiyaç duyduğu deri etiket ve bu etiketin alt türlerinde sizlere tamamen sorunsuz ve profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Üretim ve tasarımın her aşamasını büyük bir dikkatle yürüten uzman ekibiz, ortaya çıkabilecek olası sorunları ortadan kaldırarak, markanıza yakışır nitelikte deri etiketler üretmektedir. Özellikle, başta kot pantolon ve benzeri alanlarda kullanılan deri etiketler, markanız için oldukça önemli bir reklam aracıdır. Biz de bu önemin bilincinde, kalite anlamında tatmin olacağınız ürünleri büyük bir titizlikle üretmekteyiz. Eğer markanıza bu alanda profesyonelleşmek istiyorsanız bizimle irtibata geçin ve sizlere sunacağımız tekliflerden yararlanın.

Hemen Arayın